AKTUALNE PROMOCJE

PIĘKNO W ZASIĘGU RĘKI

Piękno jest w tobie!

Elektrostymulacja. Próbowałaś już wszystkiego? Głodówki, diety, kremów? Nie masz czasu na męczące ćwiczenia na siłowni i poranny jogging? Tylko VIP ACTIV pomoże Ci cieszyć się pięknem Twojego Ciała! W czasie 25 min zabiegu Twoje mięśnie wykonują pracę równoważną 3 godzinom ćwiczeń na siłowni.

Zabiegi na ciało

Zabieg antycellulitowy na bazie alg Laminaria oraz alg z Antarktydy. Dzięki morskim składnikom biorącym udział w zabiegu skóra staje się ujędrniona i wzmocniona. Okład algowy działa antycellulitowo, detoksykuje, doskonale napina skórę i stymuluje krążenie krwi, pozostawiając skórę jędrną i aksamitną w dotyku.
Składniki aktywne: algi, składniki pochodzenia roślinnego- wyciąg z pokrzywy i kompleks mikroalgi z łubinem.

 

Zabieg na biust i dekolt, poprawiający jędrność, wygląd i kształt piersi. Na bazie glinki algowej i mlecznych protein. Luksusowy zabieg oparty na mlecznych proteinach na piersi i dekolt. Poprawia jędrność, wygląd i kształt piersi. Dzięki morskim składników skóra nabiera jedwabistej gładkości i wzmocnienia. Sól morska remineralizuje delikatną skórę i uelastycznia. Zabieg ma działanie przeciwzmarszczkowe. Składniki aktywne: sól morska, woda morska, algi, glinka, koenzymQ10, mleczne proteiny, masło shea.

CENNIK

Wybierz jedną z kategorii