AKTUALNE PROMOCJE

NOWOŚĆ – TYLKO U NAS!

Wyjątkowy zabieg już dostępny w Opolu!

Dowiedz się już teraz więcej o technologii przyszłości?Oczyszczanie Wodorowe???www.aquablue.pl#oczyszczaniewodorowe

Opublikowany przez Aquasure H2 - oczyszczanie wodorowe 9 stycznia 2018

Poznaj nowość – oczyszczanie wodorowe – hydropeeling z infuzją! Wieloetapowe, wodorowe oczyszczanie skóry pozwala uzyskać gładką, jednolitą i wypoczętą skórę. Aktywny wodór neutralizuje i redukuje wolne rodniki, spowalnia procesy starzenia i odżywia skórę twarzy. Nasza skóra każdego dnia zmaga się z zanieczyszczeniami powietrza, smogiem i niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. By cieszyć się piękną i promienną skórą twarzy bardzo ważne jest jej prawidłowe oczyszczanie. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Ponadto aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe eliminując wolne rodniki tlenowe. Dzięki małej masie przenika on w głąb skóry, gdzie łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, tym samym zatrzymując proces starzenia się skóry. Urządzenie do oczyszczania wodorowego otrzymało tytuł Innowacji 2018r. wśród zabiegów HIGH-TECH na targach LEN w Krakowie.

 

Oczyszczanie wodorowe to:
– głębokie oczyszczenie skóry,
– efektywne złuszczanie naskórka,
– stymulacja produkcji ceramidów,
– regulacja procesu wydzielania sebum,
– odżywienie skóry witaminą C,
– uszczelnienie naczyń krwionośnych.

Etapy oczyszczania wodorowego

 

KROK 1 (H2): Oczyszczanie wodorowe
Efektywna neutralizacja wolnych rodników i głębokie oczyszczanie.

 

KROK 2 (S1): AS1 Eksfoliacja kwasami AHA 13%
Efektywne złuszczanie naskórka kwasem mlekowym sprawia, że skóra jest delikatna, nawilżona i gładka, dodatkowo kwas mlekowy reguluje odnowę komórkową skóry stymulując produkcję ceramidów.

 

KROK 3 (S2): SA2 Aktywne oczyszczanie BHA 0,3%
Efektywne oczyszczanie skóry kwasem salicylowym odblokowuje ujścia mieszków włosowych i reguluje proces wydzielania sebum, dzięki czemu poprawia się struktura i koloryt skóry, a także lepiej absorbuje ona substancje aktywne.

 

KROK 4 (S3): AO3 Wysoce skoncentrowana Vit C i Aloes
Dostarczona skórze witamina C, jako najsilniejszy przeciwutleniacz, stymuluje syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego, a także uszczelnia naczynia krwionośne, dzięki czemu skóra jest zdrowa, gładka i jędrna.
Ponadto aloes nawilża, regeneruje i łagodzi.

OCZYSZCZANIE WODOROWE – wieloetapowe oczyszczanie skóry HIT kosmetologii 2018r

 

Żyjemy szybko, pracujemy dużo, ciągle cierpimy na brak czasu. Wszystko chcemy osiągnąć natychmiast, bez wyrzeczeń, bez niepotrzebnych zmian. Do tego środowisko nie jest dla nas łaskawe. Wciąż zmierzamy się z zanieczyszczeniami, smogiem, niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Jak w tym wszystkim odnajduje się nasza skóra i jak jej pomóc przywrócić naturalne piękno? Jak zadbać o jej prawidłowe funcjonowanie i jak radzić sobie ze szkodliwymi czynnikami zanieczyszczającymi skórę?

Odpowiedź na współczesne problemy skóry odnalazła kosmetolog z warszawskich salonów Dermika Salon&Spa Maria Isajanyan

 

Na co dzień w salonie spotyka się Pani z wieloma problemami skóryDlaczego oczyszczanie skóry jest tak ważne?

Najistotniejszym zabiegiem, dzięki któremu uda się uzyskać piękną i zdrową skórę, jest jej oczyszczanie. Każdego dnia narażamy skórę na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych, które zaburzają jej prawidłową pracę. Wystarczy uświadomić sobie, jak bardzo zanieczyszczone jest powietrze, albo jak wiele nakładamy na skórę różnego rodzaju produktów do makijażu. Oczyszczanie zatem jest pierwszym i podstawowym krokiem w  prawidłowej pielęgnacji skóry. Bez niego stosowanie preparatów odżywczych, ujędrniających czy nawet przeciwzmarszczkowych nie ma sensu.

 

Czy wystarczy zatem prawidłowo oczyszczać skórę w domu czy warto udać się do specjalisty?

Oczywiście oczyszczanie skóry na co dzień w warunkach domowych to podstawa. Ważne jest aby codziennie usuwać wszelkie zanieczyszczenia nagromadzone na powierzchni skóry. Należy pamiętać jednak, że w domu działamy jedynie powierzchniowo. Aby oczyścić skórę w jej głębszych warstwach i złuszczyć martwy naskórek konieczna jest wizyta u specjalisty.

 

Wizyta u specjalisty, kosmetologa w celu oczyszczenia skóry jest znana prawie każdej osobie. Ale czy współczesne metody oczyszczania różnią się od tych, które znane są nam od lat?

Kosmetologia to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin nauki. Rozwój dotyczy nie tylko wiedzy na temat skóry, ale także dostępności różnych technologii i metod działania. Klasyczne metody oczysczania są znane i cenione, jednak warto korzystać z nowatorskich metod, aby móc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Współcześni Klienci chcą mieć szybki efekt, ale nie są w stanie rezygnować z codziennego życia. Dlatego ważne jest aby znaleźć takie metody, które będą bardzo efektywne, jak również bezpieczne i nie będą niosły za sobą ryzyka powikłań, czy niedogodności.

 

To prawda, każdy oczekuje szybkich efektów. Czy zatem oczyszczanie skóry wystarczy?

Nowoczesne metody oczyszczania działają na różnych poziomach skóry, dzięki temu zabiegi są nie tylko bardzo skuteczne, ale też wszechstronne. Podczas zabiegu oczyszczania skóry, możemy także działać przeciwstarzeniowo oraz dostarczać skórze odpowiednich składników odżywczych w zależności od jej zapotrzebowania. Nauka szuka metod, które podchodzą do skóry w sposób holistyczny. Takie właśnie holistyczne działanie gwarantuje nam oczyszczanie wodorowe.

 

Czym właściwie jest oczyszczanie wodorowe?

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Ponieważ wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma możliwość przenikać do głębokich struktur skóry. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną.

 

Aktywny wodór? Nie często się o nim słyszy w kontekście kosmetologii.

To prawda, ale na szczęście to się zminia. Pamiętajmy, że aktywny wodór nie tylko głęboko oczyszcza skórę, ale przede wszystkim eliminuje wolne rodniki tlenowe. Okazuje się, że wodór jest najsilniejszym antyoksydanem, jest znacznie efektywniejszy niż witamina c, czy nawet koenzym q10. Terapie z wykorzystywaniem aktywnego wodoru sukcesywnie wykorzystywane są na całym świecie. Japonia i Korea Południowa zapoczątkowały badania nad skutecznością zabiegów z wykorzystywaniem terapii wodorowych, dzięki czemu aktywny wodór na rynku kosmetologii pełni ogromną rolę i jest doceniany przez najlepszych.

 

Skoro aktywny wodór eliminuje wolne rodniki to znaczy, że działa przeciwstarzeniowo. Jak to się dzieje?

Dokładnie tak. Wodór dzięki małej masie przenika w głąb skóry gdzie łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, tym samym zatrzymując proces starzenia się skóry. Oczyszczanie wodorowe to zatem metoda, która działa nie tylko wieloetapowo jak również wszechstronnie. Wieloetapowe, wodorowe oczyszczanie skóry wykonujemy nowatorskim systemem AQUASURE H2.

 

Na czym polega wieloetapowe oczyszczanie skóry AQUASURE H2?

Wieloetapowe oczyszczanie skóry polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, tak aby wyglądała ona zdrowo i promiennie. Wieloetapowość wskazuje nie tylko na to, że oczyszczanie składa się z kilku kroków, ale także na to, że działa wielozadaniowo. Jego podstawą jest dokładne oczyszczanie skóry, złuszczanie, nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe. To wszystko możliwe jest dzięki zastosowaniu w systemie Aquasure H2 wodorowego oczyszczania skóry, hydropeelingu i eksfoliacji.

 

Jak wygląda zabieg AQUASURE H2 i jakich efektów możemy się spodziewać po jego wykonaniu?

Przede wszystkim oczyszczanie wodorowe Aquasure H2 oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Aktywny wodór neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia. Dodatkowo hydropeeling wykonywany pod wysokiem ciśnieniem wody oraz eksfoliacja naskórka specjalistycznymi preparatami pozwala osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ponadto dzięki zjawisku infuzji jonowej, podczas zabiegu do komórek skóry wprowadzane są substancje odżywcze. Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Dzięki połączeniu trzech technik w trakcie jednego zabiegu uzyskujemy natychmiastowy efekt oczyszczenia, wygładzenia, głebokiego nawilżenia i liftingu.

 

Dla kogo dedykowany jest zabieg oczyszczania wodorowego AQUASURE H2?

Zabieg oczyszczania wodorowego polecany jest osobom w każdym wieku. Ze względu na właściwości antyoksydacyjne wodoru jest szczególnie zalecany dla skóry narażonej na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, w tym również na promieniowanie słoneczne. Zabieg można z powodzeniem wykonywać zarówno osobom z cerą zmęczoną, suchą oraz odwodnioną jak również dla cer naczyniowych i problematycznych. Wodór wykazuje bowiem lecznicze właściwości zarówno dla cer nadwrażliwych jak również profilaktyczne dla cer zdrowych.

 

Czy zatem oczyszczanie wodorowe AQUASURE H2 to przyszłość kosmetologii estetycznej?

Na pewno! Jest to zabieg łączący kilka technik oczyszczania oraz nawilżania skóry, dzięki któremu jesteśmy w stanie w trakcie jednego zabiegu pracować nad wieloma problemami skóry. Cera po zabiegu oczyszczania wodorowego odzyskuje utracony blask, pozostaje dogłębnie oczyszczona oraz nawilżona. Dzięki zredukowaniu ilości szkodliwych wolnych rodników hydroksylowych znacznie opóźniony zostaje proces starzenia się skóry. System AQUASURE H2 to na pewno odpowiedź na współczesne problemy skóry i wysokie oczekiwania wymagających klientów. To zabieg, który powiniem być dostępny w każdym nowoczesnym i profesjonalnym salonie.

CENNIK

Wybierz jedną z kategorii