AKTUALNE PROMOCJE

PIĘKNO W ZASIĘGU RĘKI

Depilacja laserem diodowym z radiacją EPILIA RF

Depilacja laserowa

Laser medyczny EPILIA RF to innowacyjne połączenie dwóch technologii: Światła lasera i fali radiowej, dzięki którym możliwe jest trwałe usunięcie włosów. Laser EPILIA RF o długości fali 808nm działa bezpośrednio na barwnik włosa, czyli melaninę, dzięki czemu trwale i skutecznie usuwa włosy. Zabiegi, dzięki najnowszym technologiom oraz wysoce skutecznemu systemowi chłodzenia są zupełnie bezpieczne i pozwalają w komfortowy sposób usuwać zbędne owłosienie.

Efekty są spektakularne i czasem wystarczy 1 zabieg, aby problem ze zbędnym owłosieniem stał się o wiele mniejszy!

 

Skuteczne usuwanie włosów – nowoczesny laser diodowy Epilia wykorzystuje najbardziej bezpieczną i najlepiej absorbowaną przez melaninę długość fali 808nm. Bezpieczny zabieg – poprzez wykorzystanie sprawdzonego lasera diodowego posiadającego certyfikat CE. Depilacja laserowa bez powikłań takich jak: przebarwienia, popękane naczynka krwionośne.

 

Bezbolesny system depilacji – zabieg jest niemal całkowicie bezbolesny, poprzez to skierowany nawet dla osób szczególnie wrażliwych na ból. Dzięki radiacji RF, której nie posiadają popularne lasery, a ma ją medyczny laser diodowy Epilia, zabieg staje się całkowicie bezbolesny.

Pytania o depilację laserową EPILIA RF

Jaki rodzaj włosa można usunąć?

Najlepiej do zabiegu nadają się włosy grube i ciemne ze względu na dużą ilość barwnika włosa zwanego melaniną. Po pierwszym zabiegu usuwanych jest ok. 30% ciemnych włosów. Odstępy czasowe między zabiegami powinny wynosić od 4 do 8 tygodni i są uzależnione od miejsca depilacji. Najkrótsza przerwa powinna dotyczyć owłosienia na twarzy, następnie pach i bikini, a najdłuższy odstęp między zabiegami dotyczy kończyn górnych i dolnych, ze względu na ilość włosów w fazie wzrostu (anagenu). Liczba sesji jest uzależniona od wielu czynników, lecz przyjmuje się, że potrzeba 5-6 sesji zabiegowych, by usunąć 80-90% włosów. Pozostałą część stanowią włosy cieńsze, jaśniejsze, mniej widoczne. Większej ilości zabiegów wymagają włosy jaśniejsze oraz włosy osłabiane poprzez depilacje woskiem, usuwanie pęsetą, czy też depilatory mechaniczne. Rude włosy są trudniejsze do usunięcia ze względu na dużą zawartość czerwonego barwnika, zbliżonego do barwy światła. Z powodu braku melaniny nie jest możliwe laserowe usunięcie włosów siwych.

 

Jak długo trwa zabieg?

Czas trwania zabiegu jest uzależniony od obszaru badanego ciała oraz trybu pracy (DP1 lub FDP), ale zazwyczaj wynosi on 10-40 minut.

 

Ile potrzebnych jest zabiegów aby osiągnąć zadawalający efekt?

To zależy od takich czynników jak: gospodarka hormonalna, grubość, ilość, fototyp i kolor włosów. Nie jest możliwe precyzyjne określenie ilości zabiegów, by uzyskać pożądany efekt, ale są one wykonywane w seriach, minimum 3-4 zabiegi. Po 2-3 latach od zabiegu może być potrzebny zabieg przypominający, gdyż przez całe życie uśpione dotąd mieszki włosowe reaktywują się i produkują nowe włosy.

 

Czy zabieg jest bolesny?

To zależy od indywidualnej wrażliwości, ale istnieje możliwość wykonania zabiegu w trybie FDP, który eliminuje poczucie bólu. Dzięki szafirowej głowicy chłodzącej, zabieg przebiega w sposób komfortowy.

 

Czy zabiegi depilacji laserowej mają ogólny wpływ na organizm?

Nie ma dużego wpływu, ponieważ fala emitowana przez laser ma długość 808 μm i przenika do 2 mm w głąb skóry, więc działanie lasera jest tylko powierzchowne.

 

Jak należy się przygotować do zabiegu?

Skóra powinna być umyta i ogolona, a smarowanie jej kremem lub balsamem jest niedozwolone.

 

Jakie są przeciwwskazania do wykonania laserowej depilacji?

Zabieg nie jest możliwy, gdy jest się w ciąży, choruje się na nowotwór i padaczkę, posiada się choroby skóry, a także gdy ma się świeżą opaleniznę lub użyto samoopalaczy. Inne przeciwwskazania będą ustalane podczas konsultacji przed zabiegiem (np. stosowanie kosmetyków z retinolem, leków i ziół światłouczulających, a także peeling).

 

Jak postępować po zabiegu?

Po zabiegu trzeba bezwzględnie stosować się do zaleceń, używać pielęgnacyjnych kosmetyków z wysoką zawartością filtra UV oraz unikać bezpośredniej ekspozycji na słońce.

 

Czy depilację laserową można wykonywać latem?

Można tego typu zabieg wykonywać latem, lecz w tym przypadku nie można używać kremów z blokerem UV i trzeba unikać słońca. W przypadku zabiegu na twarzy, należy nosić kapelusz, a gdy depilacja obejmuje obręb ciała, zaleca się noszenie odzieży zabezpieczającej skórę przed promieniami słonecznymi.

 

Jak wygląda procedura zapewniająca bezpieczeństwo zabiegu?

Zarówno pacjent, jak i osoba wykonująca zabieg muszą mieć nałożone okulary ze specjalnymi filtrami chroniące oczy. Głowica laserowa schładza skórę i zabezpiecza ją przed podrażnieniami termicznymi.

Efekty depilacji laserowej EPILIA RF

Zabieg Cena
Cała twarz 169 zł
Wąsik 69 zł
Broda 149 zł
Policzki 149 zł
Baki 99 zł
Szyja 149 zł
Kark 149 zł
Uszy 69 zł
Ramiona 169 zł
Przedramiona 169 zł
Dłonie 99 zł
Pachy 169 zł
Tors / klatka piersiowa 169 zł
Zabieg Cena
Piersi 169 zł
Wokół brodawek piersiowych 69 zł
Brzuch 169 zł
Brzuch linia środkowa 69 zł
Plecy 169 zł
Plecy 169 zł
Bruzda pomiędzy pośladkami 99 zł
Bikini 169 zł
Uda 169 zł
Łydki 169 zł
Kolana 69 zł
Nogi 348 zł
Stopy 99 zł

Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń:

 

720 263 350