AKTUALNE PROMOCJE

PIĘKNO W ZASIĘGU RĘKI

Rewolucyjna metoda odmładzania.

dermaoxy-przed-i-po
budowa-skóry

DermaOXY to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii.

 

Infuzja tlenowa DermaOXY oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu.
Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym m.in kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża (pseudobotox), peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg.

Efekty DermaOXY na twarz, szyję i dekolt

 • wypełnienie zmarszczek
 • głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym
 • wygładzenie okolic oczu
 • wypełnienie ust
 • poprawa struktury, napięcia i elastyczności
 • podniesienie owalu twarzy
 • witalność i młody wygląd
 • rozjaśniona i zdrowa skóra

 

Efekty DermaOXY na włosy

 • zwiększenie wzrostu, siły i elastyczności włosów
 • przywrócenie bilansu wilgoci w skórze głowy
 • stymulacja odnowy komórek
 • regeneracja włosów
 • naturalny blask i miękkość włosów

 

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg może być również stosowany u kobiet w ciąży.

 

Tlen transportowany jest do głębszych warstw skóry, poprawiając tym samym stan energetyczny komórek, intensyfikując przemianę materii oraz przyspieszając procesy regeneracji. Likwidacja deficytu tlenowego prowadzi do natychmiastowej poprawy funkcjonowania skóry ponieważ nowo powstałe, zdrowe komórki charakteryzują się wyższym potencjałem energetycznym.

 

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu.
Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU.
Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym.
Efekt po 1 zabiegu utrzymuje się do miesiąca, natomiast po serii zabiegów nawet do pół roku.

Zabiegi dermaOXY przeznaczone są dla każdego Klienta.
W przypadku młodej skóry działamy prewencyjnie zapobiegając procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody oraz spadku napięcia skóry, natomiast w przypadku skóry dojrzałej redukujemy i niwelujemy efekty niekorzystnego upływu czasu, zmieniając strukturę i kondycję skóry.

 

Sukces DermaOXY oparty jest na wykorzystaniu specjalnych składników aktywnych w postaci serum.
Serum aplikowane do skóry uzależnione jest od indywidualnych potrzeb Klienta.Na jego wybór wpływa kondycja skóry, poziom wypielęgnowania oraz oczekiwany efekt.

 

Zabiegi mogą być wykonywane jednorazowo, jako idealne zabiegi „przed wyjściem” a także w serii jako kuracja i praca nad strukturą skóry.

 

Produktem dedykowanym do zabiegów DermaOXY jest Dermarolling.

 

Pozwala on uzyskać jeszcze lepszą penetrację składników aktywnych do skóry, dzięki mikronakłuciom. Umieszczone na rollerze 192 mikroigiełki z nierdzewnej stali chirurgicznej o długości 0,2mm powodują mikronakłucia w skórze, dzięki czemu zwiększają efektywność przenikania aplikowanych na skórę składników aktywnych.

 

Idealnym uzupełnieniem pielęgnacji gabinetowej są specjalnie stworzone produkty do pielęgnacji domowej.

 

Stanowią one doskonałe uzupełnienie kuracji, przedłużają efekt działania i zapewniają odpowiednie, suplementacyjne dostarczenie składników do skóry.

 

Produkty do pielęgnacji domowej dostępne są jedynie w autoryzowanych gabinetach posiadających licencję DermaOXY.

 

Oryginalne urządzenie DermaOXY posiada dwie głowice zabiegowe, dzięki czemu efekty są tak spektakularne, natychmiastowe i utrzymują przez długi czas.

 

Sukces tkwi przede wszystkim w wysokiej jakości preparatach bogatych w czyste składniki aktywne.

 

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że wszystkie efekty zabiegów potwierdzone są przez szereg duńskich badań, a wszystkie produkty są atestowane dermatologicznie, nie zawierają parabenów, ani konserwantów.

 

Ponadto wszystkie produkty DermaOXY, zarówno profesjonalne gabinetowe jak i do pielęgnacji domowej dostępne są jedynie dla Salonów posiadających licencję DermaOXY.

CENNIK