Studio Relax Care & More

O nas

Nazywam się Magdalena Kowalska – Bzdok i pragnę zaprosić do zapoznania się z naszym studio! Studio Relax Care & More powstało w 2010 roku. Chociaż wydaje się, że to niedługo- możemy pochwalić się stale rosnącą liczbą powracających i przede wszystkim- zadowolonych klientów.

 

Studio Relax Care & More proponuje Państwu wysokiej jakości usługi fryzjerskie, zabiegi kosmetyczne i solarium.
Nieprzerwanie podnosimy nasze kwalifikacje, uczestniczymy w targach i szkoleniach, dzięki czemu oferujemy coraz to bogatszą ofertę zabiegów.

 

Staramy się zapewnić naszym Klientom i Klientkom miłą i profesjonalną obsługę. To właśnie dzięki temu poczujecie przypływ energii oraz inspiracji na kolejne dni.
Gdy mówimy o relaksie, myślimy o tym, co odczujecie Państwo w naszym studio. Sam relaks to uspokojenie lub usunięcie emocji, strachu, napięcia nerwowego, zmęczenia. Pomożemy go Państwu osiągnąć! Pragniemy, aby nasi klienci poczuli się lepiej we własnej skórze, by byli wypoczęci i gotowi sprostać codziennym wyzwaniom. Studio Relax Care & More powstało z myślą o prawdziwej regeneracji oraz odpoczynku dla duszy, ciała i umysłu. Naszym celem jest zaspokojenie Państwa potrzeb i pragnień. Jedyne co musicie zrobić, to pozwolić nam się zabrać w cudowny świat ukojenia.

 

W naszym studio możecie Państwo zaopatrzyć się w profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej w celu przedłużenia efektu zabiegów. Znajdziecie tutaj zarówno preparaty do włosów, twarzy, jak i do całego ciała. Pomogą one utrzymać efekt naszej pracy na długi czas, dzięki czemu będą mogli się nim Państwo cieszyć dłużej niż tylko w dniu zabiegu.