AKTUALNE PROMOCJE

PIĘKNO W ZASIĘGU RĘKI

Przygotuj się na ważne chwile.

Masaż aromatyczną świecą to najnowsze trendy światowych SPA! Piękne w swej prostocie i szlachetności masaż świecą. Jest to połączenie aromaterapii, masażu i ciepła płomienia świecy. Aromatyczne olejki eteryczne uspokajają i utulają zmysły, a dotyk subtelnego masła Shea głęboko odżywia i relaksuje skórę. Ciepły masaż dostarcza niezapomnianych wrażeń. Fantastyczna atmosfera zabiegu masażu świecą doceniana jest przez klientów, którzy coraz częściej poszukują możliwości zrelaksowania się bez konieczności wyjazdu na urlop.

Zabiegi relaksacyjne

Masaż gorącymi kamieniami to relaksujący , uspakajające, usprawniające krążenie jest to masaż bardzo łagodny. Bazalt to najstarsza na świeci skała zawierająca żelazo i magnez . Kamienie bazaltowe rozgrzane zwiększają działanie składników aktywnych zawartych w olejkach.

 

Masaż relaksujący wykonywany na bazie masażu klasycznego lekarstwo na zmęczenie i poprawę samopoczucia.

 

Masaż wyszczuplająco-antycellulitowy jest połączeniem wielu technik i sposobów ich wykonywania , co owocuje w znakomitymi wynikami w postaci zrzucenia zbędnych kilogramów lub znacznego poprawienia jakości , a co za tym idzie wyglądu skóry. Dlatego też w zależności od fazy, w jakiej znajduje się klient dobierane są technik modelujące , drenujące lub wyszczuplające. Jest to połączenie masaż klasycznego, izometrycznego i wyciskająco – przepychającego.

CENNIK

Wybierz jedną z kategorii

CLOSE
CLOSE